Dane firmowe

BALTIC GROUP Biełus, Kaliszewska,
Kołodziejska, Spółka Jawna

ul. Piotra Skargi 15
71-422 Szczecin
tel. 91 421 32 47
NIP 8522524278
REGON 320446283

Osiedle Pistacjowe – I część IV etapu, Szczecin Zdroje

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy realizację pierwszej części (łącznie 7 budynków w zabudowie bliźniaczej i wolno stojącej) czwartego etapu Osiedla Pistacjowego w dzielnicy Zdroje. Z satysfakcją odnotowujemy, że na Osiedlu Pistacjowym wybudowaliśmy już łącznie 35 budynków.

Osiedle Trzęsacz Baltic Garden (I etap)

Z przyjemnością informujemy, że zakończyliśmy realizację I etapu osiedla Trzęsacz Baltic Garden składającego się z 12 budynków. Odpoczywaj i zarabiaj! Zachęcamy do śledzenia naszej strony i postępu prac na realizowanym II etapie.

Szczecin Bezrzecze – Osiedle Miętowe

Z powodzeniem zakończyliśmy naszą inwestycję w dzielnicy Szczecin Bezrzecze – zespół 6 budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej usytuowanych na zamkniętym, kameralnym osiedlu.

Zobacz więcej

Osiedle Pistacjowe – III etap Szczecin Zdroje

 

Z powodzeniem zakończyliśmy III część naszej inwestycji w dzielnicy Szczecin Zdroje składającą się z budowy 20 budynków w zabudowie wolnostojącej i bliźniaczej.

Czytaj więcej...

 

Kameralne Osiedle na Krzekowie

 

Z powodzeniem zakończyliśmy naszą inwestycję na Krzekowie składającą się z budowy kameralnego osiedla (4 segmenty w zabudowie bliźniaczej).

Czytaj więcej...

 

Osiedle Pistacjowe – II etap Szczecin Zdroje

 

Z powodzeniem zakończyliśmy II etap naszej inwestycji w dzielnicy Szczecin Zdroje składający się z budowy 6 segmentów w zabudowie bliźniaczej oraz uzbrojenia i przygotowania do budowy kolejnych budynków.

Zobacz więcej

 

 

Osiedle Pistacjowe – I etap Szczecin Zdroje

Z powodzeniem zakończyliśmy I etap naszej inwestycji w dzielnicy Szczecin Zdroje składający się z budowy dwóch domów jednorodzinnych wolnostojących oraz uzbrojenia i przygotowania do budowy kolejnych 8 budynków.

Zobacz więcej